Contact

Dubbel & Dwars behandeld en adviseert in Rotterdam en omstreken.

De praktijklocatie is gevestigd in Welzijnscentrum ‘de Roerdomp’, Roerdomplaan 6, 3084 NM te Rotterdam.
Indien noodzakelijk komt de therapeut bij u aan huis.

Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u contact met ons opnemen.

Dubbel & Dwars

Praktijklocatie ‘Welzijnscentrum de Roerdomp’
Roerdomplaan 6, 3084 NM Rotterdam
info@dubbelendwars.info

Voicemail

Tijdens behandeluren kan het mogelijk zijn dat wij niet in de gelegenheid zijn om de telefoon op te nemen. Wanneer u uw naam en nummer inspreekt, bellen wij u terug. Wij streven ernaar binnen een week contact met u op te nemen. U kunt ons ook bereiken via een e-mail.

Persoonlijk contact

Voor direct persoonlijk contact belt u het mobiele nummer van de betreffende therapeut. U kunt ook onze voicemailbox inspreken op het onderstaande nummer van de praktijk.

Ergotherapeuten

Jantine Mens – Theuns (praktijkhouder LEF Ergotherapie)
E-mail: jantine@lefergotherapie.nl
Telefoon: 06 229 31 392

Cindy Nuis (LEF Ergotherapie)
E-mail: cindy@lefergotherapie.nl
Telefoon: 06 380 29 149

Robin vanSchijndel (LEF Ergotherapie)
E-mail: robin@lefergotherapie.nl
Telefoon: 06 280 89 672

Isabelle Vogel-Tijl (praktijkhouder LEF Ergotherapie)
E-mail: isabelle@lefergotherapie.nl
Telefoon: 06 124 30 216

Logopedisten

Elsbeth Krijger (praktijkhouder Compleet Logopedie)
E-mail: elsbeth@compleet-logopedie.nl
Telefoon: 06 816 79 032

Dewi Krajenbrink (Compleet Logopedie)
E-mail: dewi@compleet-logopedie.nl
 
Louise (Compleet Logopedie)
E-mail: louise@compleet-logopedie.nl
 
Selina (Compleet Logopedie)
E-mail: selina@compleet-logopedie.nl
  • Partnerlogo NVLFPartnerlogo NVLF
  • Partnerlogo ErgotherapieNederlandPartnerlogo ErgotherapieNederland
  • Partnerlogo NSSIPartnerlogo NSSI
  • Partnerlogo KPPartnerlogo KP
  • Partnerlogo Senso CarePartnerlogo Senso Care
  • Partnerlogo Wrkgroep LogopediePartnerlogo Wrkgroep Logopedie

Contact

Dubbel & Dwars
Welzijnscentrum de Roerdomp’
Roerdomplaan 6
3084 NM Rotterdam
info@dubbelendwars.info

Copyright © 2018-2020 Dubbel + Dwars. Alle rechten voorbehouden | Design & Development Ministerie van Visuele Zaken.